Tweedaagse Training 

VALPAINT


Think like an artist!


26 en 27 september in Uden VOL
21 en 28 oktober in Utrecht


Deze 2-daagde training is speciaal ontwikkeld voor de professionele verwerking van Valpaint producten in opdracht, maar mag ook gevolgd worden als je gewoon helemaal verliefd bent op de Valpaint producten en de decoratieve mogelijkheden daarvan.

Wat de reden ook is, tijdens 2 fanatsische dagen leer je de fijne kneepjes zodat je prachtige Statement Walls kunt maken. Voor het maken van deze unieke wandafwerking kan je gemiddeld tussen €110 en €200 exclusief btw en reiskosten per m2 rekenen en dit bespaar je dan ook wanneer je het zelf gaat doen. 

valpaint training cursus statement wall wall design stukadoor schilder meteore 10 klondike valsetin

 


In totaal maken we maar liefst 9 panelen die je aan je klanten kunt laten zien. En zien is verkopen! Of gebruik ze als oefenen panelen voor thuis. 

Wij leren jou de technische en creatieve mogelijkheden van de volgende producten en tools.

Paneel 1 Klondike Light met een spalterkwast 
Paneel 2 Klondike met een Venetiaanse Spaan
Paneel 3 Meteore 10 
Paneel 4 Meteore Intonaco met spaan
Paneel 5 Valsetin2 met spaan
Paneel 6 Meteore 8 met Cloud spaan
Paneel 7 Meteore 8 met spaan

Dag 2 werken we een aantal panelen af en worden nieuwe panelen gemaakt:

Paneel 5 Valsetin2 met spaan
Paneel 8 Sabulador 
Paneel 9 Sabulador Soft
Paneel 6 en 7 Meteore 8 schuren en afwerken met 2 kleuren Lame.
Paneel 3 Meteore 10 afwerken met C100Over
Paneel 5 Meteore 10 Intonaco afwerken metallics 

De mogelijkheden zijn eindeloos! Deze producten kunnen met jouw eigen creativiteit nog veel meer te bieden hebben en staan open voor eigen input.

Als professionele verwerker krijg je korting op de reguliere prijzen waardoor je meer marge overhoudt. 

De prachtige brochures zijn tegen inkoopprijzen te koop. Onze showroom mag bezocht worden met jouw potentiële klanten om ze een goede indruk te geven van de mogelijkheden.

De investering voor deze twee-daagde training is €500,- exclusief btw en inclusief alle materialen, lunch en versnaperingen.

We werken in kleine groepen zodat we veel persoonlijke aandacht kunnen bieden. 

Je ontvangt een certificaat na afloop.